Polárkovský výlet – Jazierko ♥

Pekné sobotňajšie popoludnie a my Polárky sme sa teda vydali opekať k Jazierku . Stretli  sme sa na autobusovej stanici. A odtiaľ sme pekne : ja /Anna/, Laura, Larwa, Eliška a Sima išli  smerom k Váhu. Našli sme pekné, trošku odľahlé ohnisko, založili oheň a mohlo sa ísť opekať. Zopár našich špekačiek skončilo  síce v ohni, ale keďže jedla sme mali nadostač, vôbec nám ho nechýbalo. Najedli sme sa tak veľa, že sme ani všetko nevládali pojesť. Sedeli sme pri brehu a zrazu kukáme na druhú stranu jazera a tam uvidíme akoby schodíky z oboch strán zvažujúce sa smerom k brehu a presne uprostred nich malé akoby hobitie dvierka. Hneď ako sme to zračili museli sme to ísť preskúmať. No keď sme  prišli bližšie, namiesto hobitích dverí sme uvideli starý hnilý podsedák  😀  😀  😀 … Takže z hobitej nory nič nebolo a mohli sme sa vrátiť naspäť k ohnisku. Po ceste sme si našli aj polárkovské tajné miesto. Chceli sme si zahrať niečo s loptou, ale hneď na začiatku lopta skončila v jazere. Chceli sme ju vyloviť hneď, ale kým sme rozmýšľali lopta bola takmer v strede jazera. Niektoré z nás sa podujali loptu zachrániť, tak sme sa povyzúvali a šli do jazera za ňou. Lopta bola nakoniec zachránená, my trocha mokré ale sranda bola  😀 . Pri západe slnka sme povyhrabovali zemiaky z pahreby a všetky požrali. Všetko sme poupratovali, odpadky pozbierali a pobrali sme sa na stanicu … Bol to super deň s babami Polárkami, veľa srandy bolo a už sa zase tešíme na ďalší taký…

Anna ♥