Oddielovka v Laser aréne

Jedného krásneho dňa ( konkrétne v 29.1.2016 ) sa náš dievčenský oddiel, pod vedením Dominiky, vybral na oddielovku do Laser arény. Stretli sme sa o 15:40 na stanici a odtiaľ sme už zamierili k aréne. Samozrejme, že chvíľku trvalo kým sme našli správny vchod, ale nakoniec sme prišli na miesto načas. Rozdelili sme sa do tímov (Polárky vs Opice+Boba) a plné očakávaní sme si obliekli vesty. Najprv sme mali asi minútu na zaujanie pozícií a potom sa začala hra! Strielali sme všade navôkol (zopárkrát sme aj trafili), behali, skrývali sa a zabávali sa. Keď hra skončila, mali sme chviľku čas si vydýchnuť si a pripraviť sa na ďalšiu. Medzitým sme dostali výsledky našej hry. Polárky porazili Opice a víťazkou hry bola Žof! Motivované a ešte viac nadšené sme sa vrátili do miestnosti a zastrieľali so ešte raz (ale v trošku pozmenenej zostave Polárky vs Opice+Domča).
A teraz zvíťazili…opäť Polárky, ale víťazkou hry bola tentokrát Eliška!

Veľmi sa nám to páčilo, náramne sme si to užili a tešíme sa na ďalšie takéto akcie.

(Laura)