LST Topolecká 2021

Ahojte,

po dlhom čakaní na správy, či tento rok budeme alebo nebudeme môcť robiť tábor sme sa dočkali a tábor BUDE !!!

V súvislosti s momentálnou situáciou ohľadom korona vírusu bude potrebné dodržiavať určité opatrenia pre to, aby sme zabezpečili bezpečný a bezproblémový tábor. Prvé opatrenie, ktoré je odlišné oproti minulému roku je, že v deň nástupu musia mať VŠETCI účastníci tábora negatívny výsledok PT-PCR testu nie starší ako 72 hodín od doručenia výsledku. Tento test bude preplácaný všetkým účastníkom táborov.

Negatívny výsledok RT-PCR testu nebude vyžadovaný od osôb, pre ktoré platí:

  • sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 90 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ nebola aplikovaná druhá dávka,
  • sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ bola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky,
  • ktoré sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou ,
  • ktoré sú najmenej 21 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
  • ktoré prekonali ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
  • do 10 rokov veku.

Vodcom tábora bude tento rok František Čakloš – Fero. Kontakt na neho: 0948 324 833, ferocaklos@gmail.com. Pôjdeme do našej obľúbenej Starej Turej – Topoleckej.

Stavačka bude 3.-4.7.

Detský tábor 4.-13.7., jeho cena je 60€

Roverský tábor bude 13.-17./18.7., spolu s detským bude stáť 65€.

Každého, kto plánuje prísť na tábor poprosíme vyplniť dotazník: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_GPxXo-Uv9EVYJg2wza63wKwFaPTBG3MkfcdjQQLnu-1BBg/viewform?fbclid=IwAR2cmy0aGBV1M_F0mOUiUULsCf4p5fUrH5rIcqt8BsMQAAKI3bmfBw1qh0M .

Ak neplánujete prísť na celý tábor, prípadne máte iné otázky, kontaktujte vodcu tábora alebo vodcov oddielov.

Tešíme sa na Vás.