Kategórie
Naše projekty Zborové akcie

Deň narcisov 2013

Tak ako každý rok, aj teraz sme sa my skauti a skautky z 87. zboru v Trenčíne stretli dňa 12. apríla ku dňu narcisov, aby sme pomohli tým ktorých postihla zákerná choroba ktorou je rakovina.

Stretli sme sa ráno o ôsmej v našom skautskom dome v Zlatovciach, prišlo nás vyše dvadsať, rozdelili sme sa do šiestych skupín priemerne s piatimi až šiestimi členmi a o deviatej sme vyrazili do mesta a vybraných škôl. Napriek počasiu, ktoré nás prekvapilo dažďom bolo rozdávanie uspokojivé a úspešné. Rozdali sme okolo 3 000 narcisov a dokopy sme vyzbierali cca 2 600 eur. No toto všetko by nebolo možné bez pomoci prostých občanov nášho mesta, ktorí ochotne a s úsmevom prispeli na boj proti rakovine. Veríme že tie peniaze pomôžu tomu, kto tú pomoc naozaj potrebuje.

Text: Rasťo
Foto: Vlk, Lukáš