Skauti

Splav Váhu s 15. zborom

V sobotu 24. júna 2017, neviem, či krásnu, lebo pieklo ako šiblé, sme sa na chvíľu stali vodnými skautmi. Naša posádka, ja, Samo, Sherlock a môj tatino, sa ráno stretla so skautmi a skautkami z 15. zboru Javorina z Nového Mesta nad Váhom. Plavba sa začala pod novými stavidlami v Trenčíne. Na raftových člnoch sme zdolali približne 20 kilometrovú vodnú trasu. Popri pokojnej vode nesmeli chýbať ani pereje, na ktorých sme si užili skvelú rýchlu jazdu. Dosýtosti sme sa vybláznili v príjemne chladnej vode. Novomešťania si omylom prepichli dno na člne, ale nakoniec to prežil. Večer sa 15ka aj so Sherlockom utáborila pred Novým Mestom a my sme pokračovali až do Mesta. Naspäť sme sa odviezli s mojím ujom. Splav sa vydaril a ja som rád, že sa naša spolupráca s 15kou opäť trochu rozšírila.