Skautky Zborové akcie

Oddielová súťaž – pomôžte nám vybrať víťaza

Na poslednej oddielovke sme sa zahrali na fotografov. Mali sme za úlohu odfotiť čo najkrajšie fotky na rôzne témy a namiesto vyhodnotenia sme sa rozhodli vyhlásiť súťaž o najkrajšiu fotku z tých, ktoré sme odfotili v dvoch kategóriách – Krása prírody a grimasy. Súťažiaci sú Laura, Anna, Miška, Lucka, Sima, Nika, Kamča. Keďže chceme, aby bola súťaž objektívna, potrebujeme pomoc vás – všetkých členov zboru. Každý z vás môže hlasovať len jeden krát za ľubovoľnú fotku z oboch kategórií, teda každý z vás má jeden hlas v kategórii Krása prírody a jeden v kategórií Grimasy. Hlasovanie bude prebiehať len na zborovej webstránke v komentároch pod týmto článkom.

Ten, kto dostane od vás čo najviac hlasov vyhrá cenu a tak isto jeden z vás hlasujúcich niečo vyhrá. Prosím vás, hlasujte do komentárov štýlom Krása prírody – Meno, Vtipná fotka – Meno, vaše meno.

Súťaž bude trvať do 3.5.2016, víťazov vyhlásime 6.5. na oddielovke a potom budú zverejnení aj na zborovej stránke.

Všetkým vám vopred ďakujeme za hlasy a súťažiacim držíme palce !

Súťažné fotografie sú tieto:
1. kategória – Krása prírody

laura (2)    Laura

anna (2)                       Anna

nika (1)                    Nika

luca (2)                        Lucka

sima (1)                        Sima

miska (2)            Miška

2. kategória – Grimasy

Kamca                                                                      Kamča

laura (1)                                                                      Laura

anna (1)                                                                     Anna