Deň so skautskou šatkou 2017

…. Deň so skautskou šatkou prebieha v niekoľkých krajinách na svete. Keď sme plánovali ten náš, len veľmi ťažko sme odhadovali počet zapojených. Hlavne sme verili, že spoločne založíme tradíciu, ktorá sa bude opakovať každý rok .

Takto nejak organizátori propagovali prvý ročník Dňa so skautskou šatkou. Tento rok prebiehal už piaty ročník tejto zaujímavej akcie. Ako sa zapojili členovia nášho zboru sa dozvitete z tohoto článočku….

Pokračovať v čítaní

Deň so skautskou šatkou 24.4.2013 – vyhodnotenie

…. Deň so skautskou šatkou prebieha v niekoľkých krajinách na svete. Keď sme plánovali ten náš, len veľmi ťažko sme odhadovali počet zapojených. Hlavne sme verili, že spoločne založíme tradíciu, ktorá sa bude opakovať každý rok. Do historicky prvého Dňa so skautskou šatkou sa nás určite zapojilo viac ako 200…. Zapojili sa a fotografie zaslali …