Vĺčatá-Včielky

Ukončenie skautského roka 2014/15

Kočky ukončili tento skautský rok prespávačkou v klubovni 26.-27. júna 2015, kde sme vyhodnotili bodovanie a baby dostali odmenu za celoročnú snahu a účasť na výletoch, či družinovkách. Nechýbali ani hry, tanec a kopa srandy.

Raz sme  sa dohodli, že si na skaute spravíme prespávačku, tak som si v piatok priniesla spacák. Keď som prišla do klubovne, normálne bola schôdzka a po jej skončení sme my, Kočky, ostali na skaute. Chvíľu sme sa hrali cukríkovú hru, a potom nám zaviazali oči a Miška s Lucou nás vodili po celom skauťáku. Nakoniec nás zaviedli do jednej klubovne, no vôbec som nevedela kde som. Zistila som to, až keď nám povedali, že si máme dať šatky dole z očí. Dosť ma to prekvapilo! Všade navôkol boli sviečky, bolo to krásne! Dokonca nás tam čakal aj koláč z keksíkov od Teriny. Bol super! Potom sme tancovali. Ja a Veve sme si zobrali špajdle a do vosku sme si namáčali prsty, neskôr bola aj celá tvár od vosku. Po chvíľke som si ju išla umyť.. Dostali sme výbornú pizzu od Mišičky a Lucinky ❤. Bola fakt výborná. Povedala by som, že takú super som ešte nemala! Po pizze sme si umyli zuby a šli spať. Niektoré chceli od Teriky aj rozprávku, tak nám ju povedala. Tááák sme sa nasmiali! A po nej sme už šli naozaj spať. Ráno nás Terika zobudila pesničkou. Keď sme už vstali, najedli sme sa a  všetko poupratovali a potom sa už len hrali. Bolo to super!!!

Lívia