Skauti

Ringo turNAJ 2017

Aj tento rok sme sa zúčastnili na tradičnom Ringo turNAJi, ktorý už po desiatykrát zorganizoval 15. zbor Javorina z Nového Mesta n./V. Ráno sa náš tím Tornádo 3 (Daniel, Šimon, Ivo, Kočičák a Ľubo) stretol na stanici v Trenčíne. Do Nového Mesta sme sa odviezli vlakom a potom pešo na Zelenú vodu. Z nášho zboru prišla ešte s. Boba, br. Zajo, Tomáš a Maťko. V kategórii skauti/skautky sme sa umiestnili na druhom mieste. Gratulujeme Jolandám z 15ky. Po odohraní zápasov nás čakal výborný guláš od br. Dia či voľný program na paraolympijskej akcii Paráda. Keď už sa slnko nedalo zniesť, naskákali sme do vody. Niektorých tam násilne nahádzali dievčatá, ale myslím si, že ochladenie každému prospelo. Večer sme sa osobákom odviezli späť do Trenčína.