Pridaj sa k nám!

Chcel /-a by si…
… hrať bláznivé hry?
… vyskúšať spanie pod hviezdnatým nebom?
… upiecť palacinky na vlastnoručne založenom ohni?
… nájsť poklad?
… spoznať zaujímavých ľudí?

     Pridaj sa k nám!

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku 8-13rokov, ktorí majú radi prírodu, dobrodružstvo, zábavu a radi skúšajú nové veci. Medzi skautmi získaš kopec kamarátov, zaujímavých zručností, nezabudnuteľné zážitky z táborov, družinových a oddielových akcií či rôznych súťaží…

 V piatok 6.9.2013 o 16:00 bude pripravená špeciálna schôdzka pre nováčikovSchôdzka bude trvať približne 2 hodiny a za účasť na nej nič neplatíte. 

Počas roka sa stretávame pravidelne každý piatok (okrem prázdnin) v Skautskom dome (Hanzlíkovská 2, Trenčín – Zlatovce). Treba si priniesť prezuvky, pero a malý zápisník. Ak máte záujem prísť na schôdzku, kontaktujte, prosím, oddielových vodcov:
dievčenský oddiel: Zuzana Budayová  0948 518 100
chlapčenský oddiel : Pavol Vrbovský  0914 196 437

Ďaľšie informácie o skautingu, ako fungujeme a čo robíme na schôdzkach nájdete v sekcii Pre rodičov a Z našej činnosti

Pre záujemcov zo Sihote : ak nemáte možnosť dopraviť svoje dieťa do Zlatoviec a nechcete aby išlo samé na opačný koniec mesta, ponúkame možnosť kontaktovať našich členov, bývajúcich na Sihoti, ktorí dieťa vyzdvihnú na vopred dohodnutom mieste a po skončení schôdzky ho odprevadia naspäť domov (resp. na dohodnuté miesto, kde sa stretne s rodičom).
Kontakt:  Anna Kacejová 0944 432 906