Skautky

Prespávačka O&P

Keďže cez prázdniny schôdzky nie sú,  prečo si niečo nezorganizovať? 🙂 Prespávačka na skaute je určite jeden zo super nápadov. Pobalili sme si veci a o piatej sa nás stretlo pár báb pred skauťákom. Celé natešené sme sa privítali, vybalili a udomácnili. Keďže bolo ešte celkom pekne a svetlo, rozhodli sme sa trochu prevetrať vonku. Behali sme po  uliciach, naháňali sa, hrali futbal so šiškami celkom ako malé deti… Samozrejme nám Terina spravila vonku aj kopu úžasných fotiek, jak na detskom kolotoči, tak aj na veľkom červenom prachári 😀 . Pomaly sa stmievalo a ochladzovalo tak sme sa pozberali späť do klubovne. Z tašiek sme vybalili jedlo a zjedli skoro všetky sladkosti, čipsy, koláče…takže sme si naozaj pripadali jak tie najväčšie prasiatka 😀 Zahrali sme si pár hier ako napríklad Psychiater, alebo Čo by si robil keby… Naozaj sme sa moc zabavili a hlavne veľa nasmiali. Keď už sme zábavy mali dosť, trocha sme upratali, prezliekli sa, umyli zuby a šli nachystať matrace na spanie.
Večer bol už skôr taký pohodový, pustili sme si hudbu, rozprávali sa nielen o mimozemských civilizáciách 😀  a celé to zavŕšila príjemná masáž hlavy. Spať sme šli neskoro v noci, no ale aj to k takýmto akciám patrí. Ráno sme sa zobudili celkom nevyspaté no aj tak sme nový deň odštartovali s úsmevom. Naraňajkovali sme sa, umyli, prezliekli a spravili všetko čo k ránu patrí. Nasledovalo niekoľko kôl hry Jungle Speed, Scrable a ani sme sa nenazdali a bol tu obed. Trošku sme si zaspomínali na letný tábor s úžasným jedlom, ktore sme si samozrejme samé uvarili – zemiakovú kašu so slaninou a cibuľou 😛
Pomaly, ale isto sa prespávačka končila a tak sme šli všetko poupratovať. Okolo štvrtej sme poodchádzali domov s ďalšími peknými spomienkami. Určite sa všetky tešíme na ďalšie spoločné akcie 🙂

Miška