Ako sa pridať

Chceš sa stať SKAUTOM alebo SKAUTKOU ? Tak neváhaj a čítaj ďalej. Všetko potrebné sa dozvieš na nasledujúcich riadkoch

Čo je to skauting?
Skauting je svetové mládežnícke hnutie pre deti a mladých, ktorého cieľom je naplno rozvinúť ich potenciál. Zážitkovou formou a hrami ponúka všestranné napredovanie v základných šiestich oblastiach, v ktorých môže človek rásť: v telesnej, intelektuálnej, citovej, duchovnej, sociálnej a charakterovej oblasti.

Čo mi môže skauting dať?
Skauting je nekonečné množstvo aktivít, a dobrodružstiev v prírode, s priateľmi, na táboroch, výletoch, družinových a oddielových akciách. Okrem skvelých zážitkov a nezabudnuteľných spomienok sú to aj nové vedomosti a schopnosti, ktoré formujú mladého človeka na ceste skautským chodníkom.

Ako sa stať skautom?
Stačí prísť do nášho Skautského domu v Trenčíne – Zlatovciach, kde je každý piatok poobede veľmi rušno. Nazrieť do jednej z našich klubovní a zapojiť sa do programu.
Skautské schôdzky bývajú každý piatok, začínajú sa poobede okolo 16:00 a trvajú približne dve hodiny.
Na začiatok postačí malý zápisník, pero a trochu odvahy spoznať nových ľudí.

Kde nás nájdete?
Stránka s podrobnosťami o našich klubovniach a mapka ako nás nájsť…