Oscarová noc

Nie len v Amerike, ale aj u nás sa rozdávali Oscarovia svetovým ľuďom. My sme to však stihli trošku v predstihu, ešte v decembri (pardon za meškanie článku O:-)

Prípravy boli, ako vždy, trochu hektické, nakoniec nás zradila ešte aj technika, no potom sa už náš galavečer mohol začať. Pripomenuli sme si, čo všetko sme stihli a zvládli za ten čas od vzniku nášho zboru, a potom sme sa už venovali našim hviezdam. A vedzte, že ich bolo neúrekom. Oscara dostali br. Vito, sestra Čajka, Veve, Polly, Slávka, Mišo, Miro, Ignácio, Tom, Herkules, Tomáš, Vladko, Tip, Tap, Mongol, Anina, Sysel, Mamina, Zvedavka, Šikulka a  Pedrica. Pýtate sa za čo? Mnohí z nich boli vodcovia oddielov, venovali sa nám a pripravovali program, ďalší zasa makali na všetkých skautských brigádach, pomáhali (a stále pomáhajú) s prestavbou skautského domu, niektorí sa trápili s administratívou a podobne. Možno sa Vám občas zdá, že si Vašu prácu nikto ani nevšíma, no vedzte, že sme Vám vďační za Všetko, čo ste pre všetkých urobili 🙂

Minioscarov nakoniec dostali aj súčasní radcovia, ktorí sa venujú svojim družinkám, ktorým by som sa tiež chcela poďakovať, pretože ani bez nich by sme nemohli fungovať.

Po odovzdaní cien nasledovala tombola, tipovacia súťaž, aj skautský kvíz. Okrem programu však potešili aj rozhovory s ľuďmi, ktorých sme už veľmi dlho nevideli.

Na záver by som sa rada poďakovala všetkým, ktorí pomáhali s prípravou, a tiež aj všetkým Vám, ktorí ste prišli 🙂

foto: siska