Cesta hrdinov SNP a prespanie v Trenčíne

Si skautom, alebo skautkou ktorí sa rozhodli vydať na najdlhšiu turistickú trasu po Slovensku – Cestu hrdinov SNP? Nájsť počas tejto dlhej a náročnej cesty vhodné ubytovanie je niekedy problém. Cesta hrdinov SNP prechádza aj cez Trenčín, a my všetkým skautom vieme poskytnúť ubytovanie v skautskom dome v Trenčíne – Zlatovciach. Hlavnou výhodou je, že sa nemusíte odkláňať od trasy, ani si moc nezájdete. Skautský dom je iba cca 300m od červenej značkovanej trasy E8.

87sk-dom-tn-cesta-snp-v

V čom teda je výhoda ubytka v našom skautskom dome:

  • je iba kúsok od červenej značky E8
  • symbolická cena ubytovania: 1€ za osobu/noc
  • vybavená kuchynka
  • sociálne zariadenie
  • za rohom sú potraviny, pohostinstvo
  • poradíme, pomôžeme ak bude treba

Ubytovanie je potrebné si dopredu rezervovať a dohodnúť so správcom sk. domu: br. Vladko – tel: 0903 262 264     vladinko2@gmail.com

 

POZOR: Ubytovanie môžeme poskytnúť iba skautom !!!

87sk-dom-tn-cesta-snp-detail2

 

sk-dom-m