O štít Zlatoviec 2018

Autor: Domča
Dátum: 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018
Čas: 10:00 - 12:00
Pre koho je určená: všetci
Organizátor akcie: Domča
Telefón na organizátora: 0902473710
E-mail na organizátora: caklosova.d@gmail.com
Miesto akcie: Záblatská kyselka
Zraz - čas: 10:00

Milí skautskí bratia a sestry,
87. zbor Bufinky Trenčín si vás dovoľuje pozvať na tradičný skautský pretek s názvom O štít Zlatoviec. Bude sa konať 10. – 11.11.2018, pričom pretek sa bude konať v okolí skautského domu v Zlatovciach, kde pre vás bude pripravený program a prespatie. Úlohy na jednotlivých štartoviskách budú zamerané na skautskú prax.

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách – vĺčatá a včielky (v tímoch po 3) a skauti a skautky (v tímoch po dvoch). Kompletné tímy sa budú registrovať cez formulár google (link dole). Ak by sa medzi rangermi/rangerkami alebo rovermi/roverkami našiel niekto, kto by nám chcel pomôcť s organizáciou, poprosíme aby sa ozval na mail caklosova.d@gmail.com.

Registračný poplatok pre súťažiacich bude 5 € a bude v ňom zahrnuté štartovné, výborný kotlíkový guláš, pamätná nášivka, ceny pre víťazov a prespatie. Pre doprovod tímov / pomocníkov bude registračný poplatok 3 € a v ňom bude zahrnutý guláš, nášivka a prespatie. Večeru a raňajky vás poprosíme priniesť vlastné, prípadne v skautskom dome je plne funkčná kuchyňa, takže budete mať k dispozícií aj tú.

V prípade potreby vieme zabezpečiť prespatie aj z piatka na sobotu, stačí len dať vopred vedieť.

Registrácia pomocou formuláru google: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfArB2jLpI-4XSD5UfG45dmQbUFZklRSuG_a-eav8Q5SML3yg/viewform

!!! Pozor !!! Počet tímov, ktoré môžu súťažiť je limitovaný, preto ak sa chcete zúčastniť, neváhajte a registrujte sa čo najskôr.

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať na mail caklosova.d@gmail.com, alebo na telefóne 0902473710.

Tešíme sa na vás. V mene organizačného tímu so stiskom ľavice a prianím všetkého najlepšieho,
Domča