Nitrianske skautské dni 2017

KEDY A KDE?
→ 14.– 17. septembra 2017, KC Zobor v Nitre

PRE KOHO?
→ pre malých, veľkých aj duchom mladých
→ pre skautov i priaznivcov

ČO?
→ Niekoľko dní plných zábavy, workshopov, spoznávania, kamarátov, skautingu, inšpirácie, možností ukázať sa a to všetko priamo v krásnom meste Nitra. Budeš mať možnosť nazrieť do bohatej histórie Nitrančanov (tak sa to v NR povie), spoznáš miestne legendy, objavíš okolitú prírodu a zaujímavé miesta. Stretneš sa so skautmi z celého Slovenska (a možno aj mimo neho) a ak budeš chcieť môžeš si s nimi zmerať silu v skautskom preteku či iných súťažiach. V neposlednom rade objavíš krásu špecifického jazyka- nitránčiny. A viac zatiaľ neprezradíme.

PREČO?
→ Aj Ty si milovník zábavy a taktiež priaznivec skautingu? Skvelé!
Tento rok sa chystáme opäť uskutočniť ďalší ročník Nitrianských skautských dní. Bude plný zaujímavého programu a nových kamarátov s ktorými zažiješ s nimi pár skvelých dní na ktoré budete dlho spomínať.

Detailnejšie informácie sa dozvieš na stránke : www.nitrava.sk/nsd

FB NSD :  https://www.facebook.com/events/373575762980006/

Tak sa na Teba tešíme a príď s nami prežiť tieto NSD 2017!