Legendárny metlobalový turnaj

Dátum: 6. 5. 2017
Čas: Celý deň
Organizátor akcie: Západoslovenská skautská oblasť

Západoslovenská skautská oblasť vás srdečne pozývame na metlobalový turnaj do Piešťan, ktorý sa bude konať 6.5.2017 od 9:00.

Zúčastniť sa môžu hráči každého veku. Podmienkou je, aby družstvo bolo zložené z chlapcov aj dievčat minimálne 7 členov v tíme. Družstvo by malo byť tvorené hráčmi jednej vekovej kategórie (napr. družstvo vĺčat a včielok). Je možné sa prihlásiť aj s tímom, čo nepozostáva zo 7 hráčov. Rozdiel doplníme s tímami s rovnakým problémom. Prípadne využite tento event na doplnenie vášho tímu.

So sebou si treba priniesť: metlu s drevenou rúčkou alebo plastovú inštalatérsku trúbku s koncovkami. Dĺžka trúbky by mala byť cca 1,2 m. Metla nemá obmedzenú veľkosť. Tiež si prineste jedlo na celý deň, voda bude zabezpečená.

Poplatok 3€ (zaplatí tím na mieste).
Družstvo by malo mať farebne zladené tričká.
Miesto turnaju bude neďaleko centra Piešťan, bude čoskoro upresnené.

Registrácia tímov prebieha do 30.4.2017 tu.
EVENT NA FACEBOOKU.
Pravidlá metlobalu si môžete pozrieť aj tu.

Tešíme sa na Teba 🙂