Pozvánky Skautky

4.oddiel skautiek Bufinky prijíma nové členky!

Hľadáme dievčatá vo veku 12-15rokov, ktoré majú radi prírodu, dobrodružstvo a zábavu.

Pridaj sa k nám a získaš kopec kamarátov, zaujímavých zručností a nezabudnuteľné zážitky z táborov, družinových a oddielových akcií či rôznych súťaží. Môžeš s nami zažiť pravú romantiku – táboráky s gitarou, spanie pod hviezdnou oblohou, hľadanie pokladov, ale aj riadnu divočinu – bláznivé hry, výlety… Viac o našich aktivitách si môžete prečítať na našich stránkach.

Ako sa k nám pridať?
Stačí kontaktovať oddielovú vodkyňu Zuzku Budayovú (0948 518 100, zuzu.budayova@gmail.com) a prísť do nášho Skautského domu v Trenčíne – Zlatovciach, kde je každý piatok poobede veľmi rušno. Nazrieť do jednej z našich klubovní a zapojiť sa do programu.
Skautské schôdzky bývajú každý piatok, začínajú sa poobede okolo 16:00 a trvajú približne dve hodiny. Na začiatok postačí malý zápisník, pero a trochu odvahy spoznať nových ľudí.